Novinky

Zápis 2024

PF 2024

KROMSTAR 2023

Domluva rozvrhu na školní rok 2023/2024

Prázdniny pomalu končí a my se těšíme, že přivítáme naše žáky zpět. Na všechny se moc těšíme a přejeme všem úspěšný nový školní rok! 🎼‍🎭🩰🎨

Organizace školního roku 2023/2024

Organizace školního roku 2023/2024

Koncert CAFE PIANO DUO

Přijměte pozvání na koncert CAFE PIANO DUO – Eva Zonová a Daniela Vymlátilová, který se uskuteční v rámci nesoutěžní přehlídky Divoké klávesy 2023 v pátek 9. června od 15:00. Pokud byste se chtěli přijít podívat i na samotnou přehlídku, jste srdečně zváni. 1. kategorie bude vystupovat v pátek 9.6.2023 od 10:00 – 12:00; 2. kategorie […]

Absolventská výstava

Výstavu je možné zhlédnout v prostorách školy do 15. 6. 2023!

Noc kostelů

Přijměte pozvání na Noc kostelů, kde uslyšíte i naše paní učitelky L. Voňkovou a I. Kantor Salvadori, které doplní naše bývalá žačka Veronika Pořízková.

Zápis 2023

Zpíváš rád(a)? Hraješ rád(a) na hudební nástroj? Tvoříš rád(a)? Rád(a) se předvádíš, hraješ divadlo? Tancuješ rád(a)? Přidej se k nám!

Výstava fotografické soutěže FOTOOKO

Přijměte pozvání na vernisáž 3. ročníku fotografické výstavy výtvarného oboru ZUŠ Kroměříž FOTOOKO. Letošní téma je „barvy ve světe, svět v barvách“. Vernisáž se bude konat ve čtvrtek 4. května. Výstava potrvá do začátku června. Všichni jste srdečně zváni.

Závěrečné vystoupení žáků tanečního oboru

Taneční oboru ZUŠ Kroměříž srdečně zve na svá vystoupení, která se budou konat 18. a 19. dubna v Domě kultury v Kroměříži. Vystoupí žáci všech ročníků, od nejmenších až po absolvey. Je se opravdu na co těšit, program bude bohatý.

Výstava JUNIOR ART

1. března 2023 proběhla vernisáž výstavy JUNIOR ART. Během výstavy můžete vidět díla našich absolventek  Johany Dorazilové a Veroniky Pišťáčkové. Díla absolventek můžete vidět na výstavě do konce března. Výstava je umístěna v Pravé klubovně v Domě kultury.

Přijměte pozvání na 0.ročník nesoutěžní přehlídky ve čtyřruční a víceruční hře na klavír a dva klavíry DIVOKÉ KLÁVESY

Přehlídka se bude konat v pátek 9. 6. 2023 v sále ZUŠ Kroměříž, Jánská 31. Propozice nesoutěžní přehlídky najdete zde.

PF 2023

Pozvánka na slavnostní koncert

V rámci oslav 140 let od založení hudební školy, na jejíž odkaz naše ZUŠ navazuje, Vám přinášíme Slavnostní koncert. Uskuteční se 27. listopadu od 15:00 hod v secesním sále Psychiatrické nemocnice Kroměříž. Tímto přijměte srdečné pozvání na tuto ojedinělou událost. Prodej vstupenek zahájíme 9. listopadu 2022. Prodej bude probíhat každý pracovní den od 13:00 – […]

Vernisáž výstavy NAŠE ZUŠKA DÁMA STOŘICETILETÁ

Poděkování Milí žáci, kolegyně, kolegové, absolventi školy, vážení přátelé školy, dovolte mi, abych poděkovala všem, kteří se podíleli na víc než zdárném průběhu vernisáže výtvarného oboru k 140. výročí naší školy. Děkuji za přípravu a realizaci krásné výstavy i doprovodného programu k poctě naší stočtyřicetileté dámy „ZUŠKY“, která potrvá do 27. 11. 2022. Řada vynikajících absolventů i […]

Koncert souborů a orchestrů

V pátek 17. června od 16:30 pořádáme koncert souborů a orchestrů. Uvidíte a budete mít možnost si poslechnout několik souborů i orchestrů. Je se na co těšit, všichni jste srdečně zváni!

Varhanní koncert bývalých absolventů ZUŠ Kroměříž

Srdečně zveme na varhanní koncert našich bývalých absolventů, který se bude konat 22. června od 18:00 hodin v kostele sv. Mořice v Kroměříži.

Promenádní koncert

Přijměte srdečné pozvání na Promenádní koncert, který se uskuteční ve čtvrtek 2. června 2022 od 17:00 hodin na nádvoří ZUŠ Kroměříž.

Akademie MenArt – přijatí uchazeči na šk.rok 2022/23

I naši žáci budou mít tu čest pracovat s mentory akademie MenArt v nadcházejících školním roce. K mentorce Kateřině Kněžíkové byla přijata Nikol Nováková ze třídy p. uč. Lenky Doubravové. K mentorovi Milanovi Caisovi byla přijata Nikol Dobrovská ze třídy p. uč. Kamily Kulhavé. A k mentorce Galině Miklíkové byl přijat Adam Tučapec též ze […]

Pěvecká soutěž Hlas Česka, Moravy a Slezska 2022

Velká gratulace Michaele Suché, která opět úspěšně reprezentovala naši školu na pěvecké soutěži Hlas Česka, Moravy a Slezska 2022, která se letos konala v Krnově. Míša získala 2. cenu v kategorii III.a a zároveň získala cenu Václavy K. Houskové. Míša je ze třídy p. uč. Lenky Doubravové. Ještě jednou moc gratulujeme!

Ústřední kolo ve hře na dechové nástroje – pozoun

Na ústředním kole ve hře na dechové nástroje v Praze se dařilo i našim pozounistům. Martin Černý získal 2. cenu a Michal pospíšil 1. cenu. Oba žáci jsou ze třídy pana učitele Rudolfa Berana. Všem moc gratulujeme, žákům za skvělé výkony a panu učitelovi za vedení obou žáků!

Ústřední kolo ve hře na dechové nástroje – hoboj

Další parádní úspěch našich žáků! Jonáš Borský ze třídy p. uč. Radka Mlčocha získal první místa v ústředním kole ve hře na dechové nástroje, konkrétně ve hře na hoboj! Paní učitelka Jitka Křivánková, která Jonáše doprovázela na klavír, získala zvláštní cenu poroty za klavírní spolupráci.

Ústřední kolo ve hře na dechové nástroje – zobcová flétna

Daniela Klepáčková ze třídy p. uč. Míchaely Sedlářové získala první místo v ústředním kolech ve hře na dechové nástroje! Danielka získala 1.místo ve hře na zobcovou flétnu a zároveň získala zvláštní cenu poroty za procítěné provedení Partity G. Ph. Telemanna. Na klavír Danielku doprovázela naše paní ředitelka Ivona Křivánková.

Ústřední kolo ve hře na bicí nástroje

Velká gratulace! Janek Paška získal 1. cenu v ústředním kole ve hře na bicí nástroje! Gratulace samozřejmě patří i panu učiteli Petr Žůrek! Velká paráda!

Pozvánka na bubenický koncert

Přijďte podpořit naše bubeníky! Tímto zveme na Bubenický koncert, který se koná ve středu 25. května od 16:30 hodin na nádvoří školy. Představí se vám žáci ze třídy pana učitele Petra Žůrka.

Pozvánka na absolventský koncert

Srdečně zveme na další absolventský koncert. Tentokrát se Vám představí absolventi z Chropyňské pobočky. Koncert se koná v pátek 20. května od 17:30 hodin v Rytířském sále na zámku Chropyně.

Představení „Červená Karkulka“ (pobočka Morkovice-Slížany)

Ani žáci našich poboček nezahálí. Žáci z pobočky z Morkovic si pro Vás ve spolupráci se Základní školou Morkovice připravili minimuzikál Červená Karkulka. Přijďte se podívat ve čtvrtek 19. května 2022 v 17:00 do Sokolovny Morkovice. Všichni jste zváni!

Pozvánka na absolventský koncert

Přijměte pozvání na další koncert z řady absolventských, který se koná v úterý 17. května od 16:30 u nás v sále

Pozvánka na absolventský koncert

Přijměte pozvání na absolventský koncert, který se koná v pátek 13. května tentokrát v aule Pedagogické školy.

Pozvánka na absolventský koncert

Přijměte pozvání na absolventský koncert, který se bude konat ve čtvrtek 12. května od 18:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni!

Pozvánka na absolventský koncert

Srdečně zveme na absolventský koncert, který se bude konat ve středu 11. května od 16:30 hodin. V sále ZUŠ Kroměříž zazní zobcové flétny žáků ze třídy paní učitelky Dagmar Krpcové.

Představení „O třech doktorech“

Žáci literárně-dramatického oboru srdečně zvou na své představení pohádky O třech doktorech, které se koná v úterý 10. května v 17:00 hodin v Sokolském domě Kroměříž. Všichni jste srdečně zváni!

Benefiční koncert pro Ukrajinu

Přijměte pozvání na benefiční koncert pro Ukrajinu. Vystoupí žáci a pedagogové Základní umělecké školy Kroměříž a Soukromé základní umělecké školy D-MUSIC s.r.o. Koncert se koná v pondělí 9. května v 19:00 hodin v aule Pedagogické školy

Pozvánka na absolventský koncert

Přijměte pozvání na absolventský koncert, který se koná u nás v sále v pondělí 9. května od 16:30 hodin!

Pozvánka k zápisu

Líbí se ti naše koncerty, představení, výstavy? Chceš hrát na hudební nástroj nebo zpívat, tančit či hrát divadlo a recitovat? Přijď k zápisu! Těšíme se na Tebe!

Pozvánka na absolventský koncert

A máme tu další pozvánku na absolventský koncert. Uskuteční se ve čtvrtek 5. května od 16:30 hodin. Všichni jste srdečně zváni!

Pozvánka na absolventský koncert

Přijměte pozvání na další absolventský koncert, který se koná v úterý 3. května od 16:30 hodin. Tentokrát zazní saxofon a bicí

Červená karkulka – mezioborové představení žáků ZUŠ Kroměříž

Kdo by neznal pohádku O Červené karkulce. Každý z nás ji viděl nesčetněkrát. My jsme si vybrali její zpracování na motivy Zdeňka Svěráka, které znají jak ti nejmenší, tak i dospělí. S jeho laskavým svolením jsme scénář rozvinuli tak, aby se představení mohli zúčastnit všechny naše obory. Kulisy vytvoří žáci a učitelé výtvarného oboru, hudební vstupy nastudují […]

Představení „Lakomá Barka“

Žáci literárně-dramatického oboru srdečně zvou na představení pod názvem „Lakomá Barka“, které se koná 4. května na Sokolském domě v Kroměříži.

Pozvánka na fotografickou výstavu výtvarného oboru

Srdečně zveme na vernisáž fotografické výstavy výtvarného oboru ZUŠ Kroměříž, která se koná dne 3. května 2022 v 17:00 hod v Klubu Starý pivovar.   Výstava potrvá do 3. června 2022. Níže naleznete mapu výstavních výloh, kde si můžete prohlédnout všechny soutěžní fotografie našich žáků.

Pozvánka na absolventský koncert

A máme tu další absolventský koncert, který se koná ve středu 27. dubna 2022. Všichni jste srdečně zváni!

Pozvánka na absolventský koncert

Srdečně zveme na další absolventský koncert. Tentokrát se koná v pondělí 25. dubna opět v sále ZUŠ Kroměříž.

Pozvánka na vystoupení tanečního oboru

Srdečně vás zveme na vystoupení tanečního oboru, které se uskuteční 21. a 22. dubna 2022. Představí se vám všichni naši tanečníci, od nejmladších až po absolventy.

Pozvánka na absolventské koncerty

Máme tu pozvánku na další absolventské koncerty. Jedná se o absolventy naší pobočky v Morkovicích. Budeme se na Vás těšit v neděli 24. dubna v Morkovicích. Všichni jste srdečně zvaní!

Soutěžní přehlídka ve hře na zobcovou flétnu Flautování

Velká gratulace naší žačce Daniele Klepáčkové! V sobotu 9. dubna 2022 se zúčastnila soutěžní přehlídky ve hře na zobcovou flétnu Flautování. Dovezla si zlaté pásmo a zároveň se stala laureátem soutěže. Velká gratuace! Gratulace samozřejmě patří i paní učitelce Michaele Sedlářové za vedení Daniely a i naší paní ředitelce, která získala mimořádné ocenění za korepetici.

Krajská kola ve hře na dechové nástroje

Během tohoto týdne se konaly hned 3 krajská kola soutěže ve hře na dechové nástroje. V pondělí 4. dubna 2022 proběhlo na naší škole krajské kole ve hře na zobcové flétny. Úžasný úspěch Daniely Klepáčové, která postoupila do ústředního kola. Daniela je ze třídy paní učitelky Michaely Sedlářové. V úterý 5. dubna 2022 pak proběhlo […]

Pozvánka na absolventský koncert

Srdečně zveme na absolventský koncert, který se bude konat ve středu 13. dubna v 16:30 v sále ZUŠ!

Pozvánka na absolventský koncert

Srdečně zveme na absolventský koncert, který se bude konat v pondělí 11. dubna v 16:30 v sále ZUŠ!

Pozvánka na absolventský koncert

Srdečně zveme na absolventský koncert, který se bude konat ve čtvrtek 7. dubna od 18:00 ve varhanní učebně ZUŠ!

Okresní kolo recitační soutěže

A máme tu další úspěch našich žáků tentokrát z literárně-dramatického oboru 🎭🎭🎭   Dnes se v Domě kultury v Kroměříži naši žáci zúčastnili okresního kola recitační soutěže. Všem účastníkům gratulujeme a postupujícím přejeme mnoho štěstí v krajském kole!   Výsledky našich žáků: Kristián Haloda – 2. místo s postupem do krajského kola Sofie Brunová – […]

Pozvánka na absolventský koncert

Srdečně zveme na absolventský koncert, který se bude konat ve čtvrtek 31. března od 16:30 v sále ZUŠ!

Krajské kolo soutěže MŠMT v sólovém a komorním zpěvu

Krajské kolo proběhlo v pátek 18.3.2022 v ZUŠ Karolinka.  Atmosféra soutěže byla velmi příjemná a celý den jsme si náramně užili. Postup do ústředního kola si vyzpíval Jonáš Janeček ze třídy paní učitelky Markéty Šrůtkové a pěvecké trio Suchá, Krejčiříková, Kvapilíková ze třídy paní učitelky Lenky Doubravové. Oceněny byly i naše korepetitorky, které skvěle podpořily […]

Okresní kolo ve hře na dechové nástroje

9. a 10. března proběhlo okresní kolo ve hře na dechové nástroje. Gratulujeme našim soutěžícím, byli jste úžasní! Postupujícím držíme pěsti v krajském kole! Postupy do krajského kola z řad našich žáků: Daniela Klepáčová – hra na zobcovou flétnu – ze třídy paní učitelky Michaely Sedlářové David Traxmandl – hra na zobcovou flétnu – ze […]

Benefiční koncert pro Ukrajinu – shrnutí

Včerejší koncert pro Ukrajinu se opravdu vydařil. Byl to nádherný hudební zážitek. Touto cestou bychom chtěli poděkovat VŠEM! Účinkujícím, organizátorům, návštěvníkům a především všem, kteří přispěli na dobrou věc. Během koncertu bylo vybráno 61.624,- Kč. Tato částka putuje na sbírku „charita pro Ukrajinu“, jejímž organizátorem je Charita Česká republika.   Záznam online přenosu můžete stále […]

Koncert pro Ukrajinu LIVE

https://youtu.be/oPasBh5_hJA

Školní kolo v přednesu

Tento týden v úterý, tj. 8. března 2022, proběhlo školní kolo v přednesu. Všichni žáci byli úžasní. Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších kolech!  

Okresní kolo soutěže ZUŠ ČR ve hře na dechové nástroje

Včera proběhlo okresní kolo ve hře na dechové nástroje. Úžasná atmosféra, za kterou děkujeme organizátorům ze Základní umělecké školy Hulín. Gratulujeme našim soutěžícím, byli jste úžasní! Postupujícím držíme pěsti v krajském kole!   Postupy do krajského kola z řad našich žáků: Petr Hubáček – hra na trubku ze třídy pana učitele Petra Gajdíka, Jakub Něměc […]

Okresní kolo soutěže ZUŠ ČR v sólovém a komorním zpěvu

2. a 3. března proběhlo okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu. Atmosféra byla úžasná a těšíme se na další setkání! Absolutním vítězem v sólovém zpěvu se stala Michaela Suchá. Absolutním vítězem v komorním zpěvu se stala Michaela Suchá a Nikol Nováková. Paní učitelka BcA. Daniela Vymlátilová získala zvláštní cenu za citlivou klavírní spolupráci. […]

Benefiční koncert pro Ukrajinu

Všechny srdečně zveme na benefiční koncert pro Ukrajinu, který spolupořádáme s Konzervatoří P. J. Vejvanovského Kroměříž!

Oblastní kolo postupové přehlídky Wolkrův Prostějov 2022

Ve čtvrtek 24. února se konalo oblastní kolo postupové přehlídky v uměleckém přednesu a divadla poezie Wolkrův Prostějov 2022. Velká gratulace všem účastníkům a všem postupujícím do krajského kola. Naše gratulace míří všem postupujícím do krajského kola – Kristýna Jiříčková, Barbora Koryčanská, Jitka Pšejová a Hana Tomšová ze Základní umělecká škola Kroměříž, Karolína Křepčíková z […]

Tříkrálový koncert – poděkování

Tříkrálový koncert, který se konal 6. ledna 2022, se opravdu vydařil. Děkujeme všem žákům za parádní výkony, všem pedagogům nejen za přípravu svých svěřenců, ale i za pomoc s organizací, děkujeme návštěvníkům za hojnou účast, panu faráři Mgr. Bohumilu Kundlovi za poskytnutí prostor a v neposlední řadě děkujeme všem, kteří přispěli na dobrou věc! Během […]

Tříkrálový koncert

Srdečně všechny zveme na tradiční Tříkrálový koncert, který se bude konat ve čtvrtek 6. ledna 2022!

PF 2022

https://www.youtube.com/watch?v=FzJzuw11fn4

Mezinárodní pěvecká soutěž Olomouc 2021

Minulý týden (25. – 27.11.2021) se naše dvě studentky – Michaela Suchá a Nikol Nováková zúčastnily pěvecké soutěže v Olomouci, kterou již řadu let pořádá ZUŠ „Žerotín“ Olomouc. Máme radost, že se i v současné náročné době skvěle připravily. Nejen že postoupily do 2. kola, ale následně byly i oceněny. Michaela Suchá získala 2. místo […]

Advent

Ze srdce přejeme dobrý, naplněný a pokojný advent!

Dětská porta a Melodie

GRATULACE Za mimořádně úspěšnou reprezentaci školy v oblastním kole soutěže Dětská porta a Melodie TYMY Holešov, listopad 2021  1. místo (kategorie instrumentální hra) s postupem do celostátního finále v Českých Budějovicích  Jakub Baloun (klasická kytara)  2. místo (kategorie instrumentální hra) Petr Světlík (elektrická kytara) Oba žáci jsou ze třídy pana učitele Milana Vaculíka   Za vedení […]

Výtvarná přehlídka Boj s pandemií

GRATULACE Za mimořádnou reprezentaci školy ve výtvarné přehlídce „Boj s pandemií“ Praha, září 2021 Eva Klára Pašteková a Vendula Šindelářová Ze třídy paní učitelky Moniky Kučerové Čestné uznání za postup na československé kolo výtvarné přehlídky BOJ S PANDEMIÍ Za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

Kreslíř roku

GRATULACE Za úspěšnou reprezentaci školy v kreslířské soutěži „Kreslíř roku“ Ostrava, listopad 2021 Radek Nečekal Ze třídy paní učitelky Kamily Kulhavé Cena poroty Za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

Krajská postupová přehlídka dětských skupin scénického tance 2021

GRATULACE Za reprezentaci školy v online Krajské postupové přehlídce dětských skupin scénického tance 2021 Valašské Meziříčí, říjen 2021 Taneční soubor Pod vedením paní učitelky Karly Koutné Cena poroty za čistotu choreografického provedení lidového námětu Za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

Momentky z absolventského koncertu pěveckého sboru SLUNEČNICE

Absolventský koncert žáků pěveckého sboru SLUNEČNICE, který se konal v pátek 5. listopadu 2021, byl úžasný! Byl to naprosto jedinečný počin, úžasná atmosféra a obrovské nasazení všech. BRAVO! Velká gratulace účinkujícím, pedagogům včetně moderátora a skvělým rodičům a přátelům, kteří akceptovali a dodrželi všechna platná hygienická nařízení. Moc děkujeme!

Začátek školního roku 2021/2022

Blíží se začátek školního roku a tak vám přinášíme pár informací k zahájení roku (viz. níže). Na všechny se moc těšíme! Domluva rozvrhu všech oborů bude probíhat ve středu 1. září 2021 od 09:00 do 14:00 hodin, případně ve dnech 2. a 3. září 2021 od 13:00 do 17:00 hodin. Podmínky pro vstup do školy: […]

Great Masters International Piano Competition – Vladimir Horowitz Edition

GRATULACE Za mimořádně úspěšnou reprezentaci školy v mezinárodní klavírní soutěži Great Masters International Piano Competition Vladimir Horowitz Edition online , 17. – 22. 6. 2021 Jan Schulmeister Ze třídy paní učitelky Evy Zonové 1.místo v kategorii C (12–14 let) + cena Sergey Tarnowsky Memorial Award Za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

Mezinárodní letní hudební akademie Kroměříž

Mezinárodní letní hudební akademie Kroměříž

www.hudebnikromeriz.cz Předprodej vstupenek zahájen! Každou středu 9:00-11:00 a 13:00-15:00 v kanceláři školy.

Online soutěž ČÍMTAČÁRA 2021

GRATULACE Za mimořádnou reprezentaci školy v online soutěži ČÍMTAČÁRA Beroun, červen 2021 Radim Klapert Ze třídy paní učitelky Moniky Kučerové Umístění v TOP 20 v kategorii 17–21 let Za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

World&Art 2021

GRATULACE Za mimořádnou reprezentaci školy v soutěži World&Art Praha, červen-červenec 2021 Eva Klára Pašteková (kategorie 15-18 let) Ze třídy paní učitelky Moniky Kučerové Vendula Šindelářová (kategorie do 15-ti let) Ze třídy paní učitelky Moniky Kučerové Postup do užšího výběru výtvarné přehlídky Boj s pandemií Za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

Hlas Česka, Moravy a Slezska 2021

GRATULACE Za mimořádnou reprezentaci školy v on-line pěvecké soutěži Hlas Česka, Moravy a Slezska 2021 květen 2021 Michaela Suchá Ze třídy paní učitelky Lenky Doubravové Klavírní spolupráce paní učitelka Lenka Doubravová 2. místo Za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

55. ročník Concertino Praga

GRATULACE Poslední dubnový týden rozhodla mezinárodní porota o finalistech 55. ročníku Concertino Praga. Soutěž letos poprvé probíhala souběžně ve dvou kategoriích – sólové a komorní, kdy se do soutěže mohly přihlásit soubory od dua po sexteto. O vítězství ve Dvořákově rozhlasové soutěži pro mladé hudebníky budou v sólové kategorii na veřejném finálovém soutěžním koncertě v Rudolfinu v soboru 18. […]

PRAGuitarra Clásica 2021

GRATULACE Za mimořádně úspěšnou reprezentaci školy v soutěži ve hře na klasickou kytaru PRAGuitarra Clásica 2021 Praha, květen 2021 Anna Šáchová Ze třídy paní učitelky Martiny Jurčíkové Čestné uznání Za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

Distanční přehlídka 4 krajů dětských recitátorů

GRATULACE Za mimořádnou reprezentaci školy v distanční přehlídce 4 krajů dětských recitátorů (Královehradecký, Středočeský, Zlínský kraj a kraj Vysočina) Uherské Hradiště, květen 2021 Adina Luisa Netopilová Ze třídy paní učitelky Lenky Sasínové ocenění Za vedení školy MgA. Ivona Křivánková     Celé vystoupení můžete shlédnout zde.

Wolkrův Prostějov

Gratulace za mimořádnou reprezentaci školy v krajském kole postupové přehlídky Wolkrova Prostějova, Uherské Hradiště, 5. června 2021 Jitka Pšejová ze třídy paní učitelky Lenky Sasínové přímý postup do celostátního kola Gratulace za mimořádnou reprezentaci školy v krajském kole postupové přehlídky Wolkrova Prostějova, Uherské Hradiště, 5. června 2021 Kristýna Jiříčková ze třídy paní učitelky Lenky Sasínové […]

HLAS ČESKA 2021

Gratulace za mimořádnou reprezentaci školy v on-line pěvecké soutěži „HLAS ČESKA 2021“, květen 2021 Michaela Suchá ze třídy paní učitelky Lenky Doubravové klavírní spolupráce Mgr. Lenka Doubravová 2. místo za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

On-line soutěže „MELODIE“

Gratulace za mimořádně úspěšnou reprezentaci Základní umělecké školy Kroměříž v republikovém finále on-line soutěže „MELODIE“ květen 2021, České Budějovice duo „Védéčko“ Daniel Tesař (kytara) ze třídy pana učitele Milana Vaculíka Vojtěch Tesař (elektronické klávesy) ze třídy pana učitele Marka Bubeníčka 1. místo Doporučení účasti na koncertu „Děti dětem“ za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

HOLEŠOVSKÝ TALENT

Gratulace za mimořádně úspěšnou reprezentaci Základní umělecké školy Kroměříž v on-line soutěži „HOLEŠOVSKÝ TALENT“ duben 2021, Holešov postup do republikového finále: Daniel Tesař (kytara) ze třídy pana učitele Milana Vaculíka Vojtěch Tesař (elektronické klávesy) ze třídy pana učitele Marka Bubeníčka Lenka Vaculíková (zpěv) ze třídy pana učitele Luďka Koutného Terezie Klusová (flétna) ze třídy paní […]

NORDIC INTERNATIONAL PIANO COMPETITION

Gratulace za mimořádně úspěšnou reprezentaci Základní umělecké školy Kroměříž v mezinárodní on-line klavírní soutěži „NORDIC INTERNATIONAL PIANO COMPETITION“ květen 2021, Malmö, Švédsko Jan Schulmeister ze třídy paní učitelky Evy Zonové 1. cena Nejlepší provedení virtuózní skladby Nejlepší provedení romantické skladby za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

ORBETELLO PIANO COMPETITION JUNIOR

Gratulace za mimořádně úspěšnou reprezentaci Základní umělecké školy Kroměříž v mezinárodní on-line klavírní soutěži „ORBETELLO PIANO COMPETITION JUNIOR“ květen 2021, Orbetello, Itálie Jan Schulmeister ze třídy paní učitelky Evy Zonové 1. cena za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

Mezinárodní on-line hudební soutěž „ISCART“

Gratulace za mimořádně úspěšnou reprezentaci Základní umělecké školy Kroměříž v mezinárodní on-line hudební soutěži „ISCART“ (International School of Culture and Art) březen 2021, Lugano, Švýcarsko Jan Schulmeister ze třídy paní učitelky Evy Zonové 1. cena nabídka koncertních vystoupení, možnost on-line lekce s ředitelem školy Maestrem Tiziano Rossettim za vedení školy MgA. Ivona Křivánková

S Ódou na radost zahajujeme V. ročník ZUŠ Open

https://www.zusopen.cz/aktuality/s-odou-na-radost-zahajujeme-v-rocnik-zus-open/

Studijní úspěchy žáků ZUŠ Kroměříž

Úspěšní žáci ZUŠ Kroměříž přijetí ke studiu na konzervatoře a další střední odborné školy – leden 2021 HUDEBNÍ OBOR Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž: HRA NA HOUSLE AMÉLIE ŽÁČKOVÁ ze třídy Jitky Gajdošové JOSEF SEHNAL ze třídy Luďky Vašákové HRA NA VIOLU JAN PAVELKA ze třídy Mgr. Barbory Housové HRA NA TROMBON MARTIN ČERNÝ ze třídy […]

Hygienické zásady od 12.4.2021

Hygienické zásady od 12.4.2021

Epidemiologické opatření PES oblast školství

Epidemiologické opatření PES oblast školství

Organizace výuky a hygienické zásady

Informace pro žáky a zákonné zástupce

Rozvrhy hodin kolektivní výuky

Rozvrhy kolektivní výuky na školní rok 2020/2021 naleznete v sekci O studiu. Vzhledem k nynější situaci mohou být rozvrhy přizpůsobeny rozvrhům základních a středních škol.

ZLÍNSKÝ KRAJ OCENIL ŽÁKY ZA MIMOŘÁDNÉ ÚSPĚCHY

Jan Schulmeister (Základní umělecká škola Kroměříž) Jan je mimořádně nadaným klavíristou, který vzhledem ke svému věku překvapuje publikum svojí bezprostřední hudební poetikou, smyslem pro stavbu a barevnost frází, jakož i technickou precizností. V letošním školním roce v klavírní soutěži „Beethovenovy Teplice“ získal 1. cenu Absolutní vítěz soutěže, cenu pro nejúspěšnějšího žáka ZUŠ ČR a Cenu […]

GUITARREANDO